1 hodnotenie

TIGRÍ ORECH drvený

Čo je malé, to je pekné – to je známa vec. V našej tigriej svorke sa preto o nás krásne starajú a my sa zase postaráme o teba. Sice sa vieme schovať do každého jedla, ale dokážeme v ňom poriadne zakričať svojou skvelou chuťou a zdravím, ktoré do teba napumpujeme.

A neboj, kalorie sme už dávno rozdrtili.

Skladom
€6
Kategória: Tigrí orech
Hmotnosť: 0.25 kg

raw bez lepku vegan označenie kóšer bez alergénov organické

Čím ťa dostane:

  • elegantnou veľkosťou
  • nekonečnými možnosťami
  • využitia skvelou sladkou chuťou

 

Nie je to müsli, ale skvele se do neho hodí. Taktiež do jogurtu, šalátu a krásne zachrumkajú aj v sušienkách či zákusku.

Tygrí orech sme špeciálním procesem rozdrtili na kúsky o velikosti 2 až 5 mm, ktoré ti ponúknu nekonečno možností, ako si ich vychutnať. Pritom im zostála skvelá sladkastá chuť a všetky vlastnosti ako je obrovská porcia vlákniny, bielkovín a pritom skoro žiadne kalórie. V skratke superpotravina, ako má být.

Čo je vlastne tigrí orech ?

Nezľakni sa, ale nie je to skutočný orech. Je to hľúza šáchoru jedlého a pomenovanie tigrí orech dostala vďaka svojej chuti pripomínajúcej mandľe. O tigriom orechu sa možeš dozvedieť od rybárov.

Už dlhé roky je to jedna z najpopulárnejších návnad na kapry, ktoré sa po ňom možu utĺcť. Ako ryba vo vode sa s ním budeš cítiť aj ty, keď už při telke dostaneš chuť na niečo dobrého. A nemusíš sa báť žiadnych alergií ani lepku. Tigrí orech je 100% organická superpotravina bez cholesterolu a má pozitívne účinky na ľudské zdravie. Eliminuje napríklad nadúvanie, pôsobí preventivne proti rakovine či infarktu , podporuje krvný obeh, zkľudňuje psychiku a využíva sa aj ako afrodiziakum. To sú veci, čo? Teraz už nezostáva nič iné, než ochutnať.


Krajina pôvodu: Nigéria

Krajina spracovania : Španielsko

Záruka je 15 mesiacov, po otvorení treba spotrebovať do 9 mesiacov. 

Drvený tigrí orech je skvelá pochúťka v akejkoľvek podobe. Nielen že skvelo chutí , ale všetkým vytrie zrak i svojími superschopnosťami. Rozdrví pocit hladu a zároveň má v sebe len mininum kalórií. Skrátka je to to pravé orechové k tomu, aby si na klasické večere typu junk food definitívne zabudol.

 

 

VÝŽIVOVÁ ANALÝZA

Priemerné hodnoty na informatívnej úrovni na 100gr.
 
 Energia 1924 kJ
465 kcal
 Tuky
   z toho nasýtené tuky
   z toho mononenasýtené tuky
   z toho polynenasýtené tuky
25 g
5.5 g
17 g
2.9 g
 Sacharidy
   z toho cukry
40 g
15 g
 Vláknina 17 g
 Bielkoviny 4.1 g
 Sodík 0.05 g
   

VITAMÍNY A MINERÁLY

  Fosfor  2300 mg/kg
  Draslík  8600 mg/kg
  Železo  87 mg/kg
  Vitamín E  5.7 mg/100g

 

 

 

TIGRÍ ORECH

TIGRÍ ORECH drvený

Späť do obchodu