2 hodnotenia

Tigernut RAW bar - spirulína & citron

RAW tyčinky sú vhodným zdrojom živín, ktoré neprešli tepelnou úpravou, čím sa maximalizuje ich nutričná hodnota. Sú plné drvených tygrích orechov, sušeného ovocia a ďalších ingrediencií s minimálnym obsahom takzvaného,E. Tyčinka je ideálnym občerstvením medzi hlavnými jedlami, ak potrebujete povzbudiť telo pri dlhodobej aktivite, doplní stratenú energiu a dodá silu.

Skladom
€1,30
Kategória: Tyčinky

Krájaný tigrí orech

Naše krájané tigrie orechy sú samozrejme bez lepku, organické, s vysokým obsahom vlákniny, s vysokou výživovou hodnotou, s nízkym obsahom tukov a kalórií. Vzhľadom na to, że to nie sú orechy, neobsahujú žiadne alergény ani laktózu. Jemné plátky tigrích orechov s hrúbkou 1 mm majú nekonečné možnosti použitia v potravinárskom priemysle. Ak to myslíte so zdravým stravovaním vážne, bojujete s celiakiou, tak sú tieto plátky tigrieho orecha pre Vás ideálnym doplnkom do müsli, šalátov, jogurtov, sušienok, zákuskov a koláčov, cereálií a mixov. Vaše raňajky a občerstvenie budú skutočne zdravé, plné výživných látok s neuveriteľnou chuťou.

Drvený tigrí orech

Špeciálnym procesom drvenia sa získavajú chutné kúsky tigrích.orechov so všetkými chutami a vlastnosťami tigrieho orecha. Sú vhodné na priamu konzumáciu, ale aj ako prísada do müsli, šalátov, jogurtov, sušienok, zákuskov a koláčov, cereálií a mixov.

Zloženie

Datl'ova pasta 76%, tigri orech 12%, prírodný citrónový prášok 3,1%, jablčná vláknina, kakaový tuk, spirulína prášok 2,5%, prírodná citrónová aróma, antioxidant, tokoferolový extrakt