2 hodnotenia

Tigernut RAW bar - čierne ríbezle & datle

RAW tyčinky sú vhodným zdrojom živín, ktoré neprešli tepelnou úpravou, čím sa maximalizuje ich nutričná hodnota. Sú plné drvených tygrích orechov, sušeného ovocia a ďalších ingrediencií s minimálnym obsahom takzvaného,E. Tyčinka je ideálnym občerstvením medzi hlavnými jedlami, ak potrebujete povzbudiť telo pri dlhodobej aktivite, doplní stratenú energiu a dodá silu.

Skladom
€1,30
Kategória: Tyčinky

Bohaté nutričné hodnoty

Superpotraviny sa zväčša vyznačujú tým, že ked sa rozdávali nutričné hodnoty,stáli jednoducho na začiatku radu a dostali ich do vienka najpožehnanejšie. Tigrie orechy nie sú žiadnou výnimkou. V prvom rade neobsahujú žiadne alergény a sú velmi bohaté na zdravú vlákninu a ďalej na dôležité vitamíny Ca E. Ani v minerálnych tabulkách nezaostávajú. Obsahujú veľa fosforu, horčíka a draslíka, čo sú minerály, potrebné pre správnu funkciu Tudského organizmu. Tieto minerály zabezpečujú bezproblémový chod srdca, buniek tela, svalov a iných orgánov.

Zdravotné benefity tigrích orechov

Zemné mandle sú teda nepochybne potravinou, vo svojom zdravom jedálničku potrebujeme. Ich pravidelná konzumácia prispieva k zdravému chudnutiu a to práve vdaka vláknine. Tá zasýti na dlhší čas, necítime pocit hladu a pritom máme všetky potrebné živiny. Tigrie orechy v našom obehu velmi pozitívne vplývajú na zdravie tráviaceho systému, čo je úzko prepojené s imunitným systémom. Látky v tigrích orechoch totiž pôsobia ako probiotiká a podporujú tvorbu prospešných baktérií, ktoré naše črevá udržujú v kondícii. Tigrie orechy dalej podporujú zdravie srdca a celého kardiovaskulárneho systému, pretože zabezpečujú správny chod krvného obehu. Sú taktiež bohaté na bielkoviny, čo z nich robí zdravú náhradu mäsa a môžu sa tiež pochváliť vysokým obsahom dôležitých aminokyselín, podporujúcich mnoho procesov v organizme. Z tigrích orechov sa napokon vyrába aj bezlaktózové mlieko, čo určite poteší pacientov s intoleranciami.

Zloženie

datlová pasta 66%, tigrie orechy 11%, ryžová múka, jablčná vláknina, lyofilizované čierne ríbezle 4,2%, kakaové maslo, spirulina prášok 2,4%, prírodná ríbezlová aróma, antioxidant: tokoferolový extrakt